Preskočiť na hlavný obsah

Makeup Revolution I ♥ Makeup Naked Chocolate

   Občas sa mi stane, že si niečo kúpim pre to, ako to vyzerá a dúfam, že to bude kvalitné. Inak to nebolo ani v prípade paletky očných tieňov značky Makeup Revolution  I ♥ Makeup Naked Chocolate


Paletka pozostáva zo 16 políčok s tieňmi v odtieňoch nie len hnedej. Neobsahuje len matné, ale aj lesklé tiene, ktoré sú vhodné na každodenné líčenie, pretože nie sú príliš výrazné. Ak sa s nimi ale pohráte, dokážete vyčarovať aj krásny večerný look. Okrem tieňov je súčasťou paletky obojstranný aplikátor a veľké zrkadlo, ktoré dokážu veľmi pomôcť.


Okrem toho, že tiene majú veľmi príjemnú vôňu, sú skvele pigmentované. Na viečko nie je potrebné naniesť veľké množstvo, pretože farby sú skutočne sýte a perfektne držia počas celého dňa. Paletku používam už viac ako pol roka a ako môžete vidieť, veľa z nej neubúdlo. Taktiež si môžete všimnúť, že odtieň v neutrálnej farbe je vo väčšom prevedení ako tie ostatné, čo musím pochváliť, pretože ho používam takmer každý deň. 
Podľa môjho názoru je lepšie tiene aplikovať pomocou štetcov, ale ako to viete s aplikátorom, tak prečo nie? Je už jedno, pre ktorú voľbu sa rozhodnete, pretože tiene sa ani v jednom prípade neprášia. 


Lesklé tiene sa dajú použiť aj ako rozjasňovač, len je potrebné dávať pozor a držať sa pravidla, že menej je niekedy viac. Nechceme predsa vyzerať ako diskogule, či áno?

Cena tejto skvelej paletky je 13,90 a myslím si, že kúpu ľutovať nebudete. Najkrajšie na celej paletke je samozrejme prevedenie a ak vás láka, no v inom prevedení, hoďte očko aj na I ♥ Makeup Chocolate Vice! 😍
Komentáre

  1. odtiene paletky sú veľmi pekné :) rovnako ako aj balenie :)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Som rada, že si späť ! A čo sa týka tejto paletky vyzerá úžasne, ja mám z tejto rady ružovú Pink Fizz, ktorá je tiež dokonalá. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem Vám za Vaše komentáre!

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milva alebo ako sa dopracovať k dlhým vlasom

Hovorí sa, že vlasy za mesiac vyrastú jeden centimeter. Nám, ženám sa to samozrejme nepáči, pretože sme niekedy až príliš nedočkavé. No keď Vám poviem, že dnes tu prezradím tajné produkty, ktoré dodávajú vlasom živiny pre rýchlejší rast, zaujme Vás to? Myslím, že áno.
   Produkty, o ktorých je tento článok používam mesiac. Vlasy, ktoré mi rástli pomaly mi za ten mesiac narástli takmer o 4 centimetre! Nemožné? Nič nie je nemožné. ;)


Curaprox Black is white - recenzia

Založiť popularitu na základe čiernej zubnej pasty je frajerina. Ak v telke ide reklama na zubnú pastu, ktorá stojí viac ako 6€, dlho uvažujeme, či si ju kúpime. Veď predsa to je veľa peňazí....
   Mne pred viac ako mesiacom preplo a po veľmi dlhom rozhodovaní som kúpila zubnú pastu Curaprox Black is White, ku ktorej som dostala aj zubnú kefku. Spokojne môžem prehlásiť, že pastu som minula a tým pádom môžem napísať recenziu, ktorá vám snáď pomôže! :)


Chudnutie s čajom - Matcha Tea

Ahojte, dámy! Dnešný článok píšem plná radosti, pretože bude o niečom, čo mi prinieslo výsledky.
V televízií behajú rôzne reklamy na produkty na chudnutie. Myslíte si však, že keď za produkt vyhodíte len tak 50€, schudnete? Ja si to nemyslím.
   Mala som možnosť testovať zelený čaj Matcha Tea, ktorý nestojí 50€ a k Vašej vysnívanej váhe Vás prinesie.